03.12.20 - Vstupní testu pro třídy

V nastavení třídy je teď možné zvolit jeden, nebo více testů, které budou automaticky přiděleny studentům/kandidátům po registraci do třídy.

11.03.20 - Pro školy ZDARMA

V rámci uzavření škol pro děti a studenty jsme se rozhodli dát k naši aplikaci k dispozici učitelům a školám zdarma. Nabídka platí na 2 měsíce. Pokud poté bude chtít škola pokračovat, je standardní cena pro školy 490 Kč za měsíc a každých max 100 uživatelů. 

14.05.19 - Stejné otázky při testech z testové banky

Přidali jsme novinku, kdy můžete nechat studentům vygenerovat stejné otázky z testové banky. Tuto možnost můžete zvolit na formuláři při přiřazování testu vyrobeného z testové banky

22.11.17 - Nový typ otázky

V itesteru vznikl další typ otázky. Nyní můžete po studentech chtít namluvit odpověď přímo do testu a v rámci testu odeslat. Tento typ odpovědi pak musí učitel poslechnout a ručně vyhodnotit.

09.11.17 - Upozornění na blížící se konec testu

Nově jsme přidali upozornění na blížící se konec testu. Pokud je test časově omezen, je 10min před vypršením limitu pro odevzdání testu, testovaný upozorněn varovnou hláškou. 

09.11.17 - Datum platnosti testu

Přidali jsme možnost definovat datum do kterého je možné test vypracovat. Toto datum můžede zadat při přiřazování testů studentům. Zároveň jsme přidali novou proměnou do šablony s upozorněním na test a to {EXPIRATIONDATE}, která obsahuje právě toto datum, pokud je zadané.

08.11.17 - HTML emaily

Postupně přecházime na HTML brandované emaily. Tyto emaily jsou posílnány v designu iTesteru, ale je možné po domluvě vytvořit vlastní branding emailů ušitý přímo Vám na míru.

06.11.17 - Statistika studentů

Rožšířili jsme výběr sloupců pro generování statistik studentů. Stejně tak se tyto sloupce exportuji do CSV exportu.

03.11.17 - Šablony pro maily upozorňující na přiřazený test

Připravili jsme pro Vás možnost vytvořit si více šablon emailů pro studenty, upozorňujících na přiřazený test. Nyní si můžete vytvořit neomezené nožství šablon emailů a při každém přiřazení testu zvolit, kterým emailem budete testované studenty informovat. Editaci...

03.11.17 - Rozšíření možností uvítací hlášky pro studenty

Rozšířili jsme editaci uvítací hlášky pro studenty o možnost vkládat do šablony proměnné. Nyní můžete uvítací hlášku jednoduše personalizovat.  Popis možností najdete zde  http://www.itester.cz/nastaveni/firma

30.10.17 - Branding oddělení

Pokud používáte modul oddělení, máte nyní možnost pro každé oddělení nahrát hlavičkový obrázek a vložit úvodní text. Tento obrázek a text se bude ukazovat každému testovanému po přihlášení do itester.cz.

27.10.17 - Generování kódů pro elearning

Při generování kódů pro studenty pro vstup do některého z Vaších elearningových kurzů, si můžete zvolit do které skupiny budou tito noví studenti zařazeni. 

26.10.17 - Seznam novinek vždy po ruce

Připravili jsme pro Vás nový modul NOVINKY. Vždy po přihlášení do Vašeho účtu uvidíte vpravo nahoře informaci, zda došlo k aktualizaci itesteru a jaké novinky přibyly a to od doby, kdy jste se naposledy přihlásily. Seznam novinek je také k nahlédnutí dole na stránce...

25.10.17 - Nový modul Kurzy

Chcete jednoduchým způsobem vytvářet online dotupné kurzy ? itester ma pro Vás řešení - náš nový modul Kurzy umožňuje tvorbu leckí, kapitol a kurzů. Pro demo ukázku nebo zapnutí modulu ve Vašem účtu nás prosím kontaktujte.

20.10.17 - Nový typ otázky

Vytvořili jsme nový typ otázky typu doplnění - výběr z možností. U této otázky musí testovaný doplnit text z omezenou množinou slov